Mania Odchudzania to nie tylko studio odchudzania i modelowania sylwetki, ale również centrum zdrowia i urody. Dbamy zarówno o kobiety jak i o mężczyzn. Do dbania o ciało podchodzimy w sposób holistyczny. Nasze działania zaczynamy od zmiany nawyków żywieniowych, zachęcamy do aktywności fizycznej, a następnie wspomagamy ciało zabiegami pielęgnującymi oraz modelującymi ciało.

Kompleksową opiekę wspomaga psychodietetyk.

Wszystko, co potrzebne do całkowitej metamorfozy oraz zmiany nawyków w jednym, luksusowym miejscu !!!

Wykonujemy zabiegi poprawiające odporność i wspomagające odchudzanie, a ich efektem ubocznym jest duża dawka pozytywnej energii, wigoru oraz chęci do życia. Szeroki zakres oferowanych zabiegów i usług pomoże osobom borykającym się z różnymi problemami zdrowotnymi m.in. nietrzymania moczu różnych typów, problemami z erekcją, czy zespołami bólowymi różnego pochodzenia, a także estetycznymi m.in. walka z cellulitem, obrzękami, skórą wiotką, czy potrzebującą odżywienia.

Z naszą pomocą i wsparciem odzyskacie wiarę w siebie i polubicie swoje ciało.
Szukamy najlepszych i najbardziej unikalnych technologii w połączeniu z produktami do pielęgnacji skóry znanych i cenionych marek.
Systematyczne szkolenia pozwalają na opracowywanie najbardziej efektywnych terapii, które przynoszą spektakularne efekty i zadowolenie naszych Klientów.

Nasz zespół :

Asia i Kasia – Menadżerki Studia

Kasia – dietetyk, fizjoterapeuta i terapeuta maderoterapii
Małgosia – kosmetyczka, terapeuta maderoterapii, specjalista modelowania sylwetki
Marta – kosmetyczka, fizjoterapeuta
Ania – fizjoterapeuta, masażysta
Olena – recepcjonistka

Mania Odchudzania to zespół specjalistów, którzy zadbają o Ciebie kompleksowo.

Asia i Kasia

Marta

Ania

Małgosia

Olena

Kasia